fbpx

Pozostałe wiadomości

5 pytań, które należy zadać przy wyborze partnera firmy Microsoft

Znalezienie dobrego i wykwalifikowanego partnera firmy Microsoft, który wesprze Twoje nowe rozwiązanie biznesowe, ma zasadnicze znaczenie dla sprawnego działania nowego systemu. Dogłębna znajomość celów biznesowych i struktur roboczych jest kluczem do zrozumienia, jakiego rodzaju wsparcie ze strony partnera firmy Microsoft może być potrzebne

Dobry partner zapewni pomoc i dogłębnie pozna Twoje procesy, tak jakby był częścią Twojej firmy. Dlatego powinieneś traktować współpracę z partnerem jako polisę ubezpieczeniową dla swoich inwestycji technologicznych.

Wspomnijmy o pięciu rzeczach, o które powinieneś zapytać i na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze Partnera Microsoft – pomogą Ci one wprost określić priorytety w tej kwestii.

Pytanie 1: Czy jesteś Złotym Partnerem Microsoft?


1% najlepszych partnerów na całym świecie zostaje zakwalifikowanych jako Gold Partners przez samą firmę Microsoft – co dowodzi wysokich standardów, które firma zapewnia swoim klientom i potwierdza, że zdobyła ich uznanie. Firma przechodzi również bieżące testy certyfikacyjne w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Pytanie 2: Jaka jest Twoja wiedza specjalistyczna w tej dziedzinie?


Zespół, którego szukasz, powinien mieć kwalifikacje do dostarczania wymiernych ulepszeń biznesowych. Można to osiągnąć pod warunkiem, że partner firmy Microsoft zatrudnia starszych rangą ekspertów z zaawansowaną wiedzą funkcjonalną, których zaangażuje do pracy nad projektem.

Pytanie 3: Czy nasza firma będzie na bieżąco informowana i angażowana w proces decyzyjny?

Dobry partner firmy Microsoft będzie Cię informować o wszelkich ogłoszeniach dotyczących produktów, wydaniach, ofertach, datach wycofania z eksploatacji, zmianach cen i sprawach licencyjnych istotnych dla Ciebie. Co więcej, wykwalifikowany partner zazwyczaj wykazuje proaktywne podejście do aktualizacji i ulepszeń technologii.

Pytanie 4: W jaki sposób Partner bierze odpowiedzialność za usługi?


Wszystkie cele omawiane między Twoją Firmą a Partnerem muszą być udokumentowane, regularnie przeglądane i raportowane. W związku z tym pozwoli to na śledzenie postępów i wszelkich pojawiających się zmian. Co więcej, pomoże to zmaksymalizować wartość inwestycji technologicznej.

Pytanie 5: Czy oferujecie wsparcie na całym świecie?


Jeśli prowadzisz firmę w kilku lokalizacjach i potrzebujesz szybkiej reakcji w różnych strefach czasowych, jest to pytanie, które należy zadać. Następnie musisz upewnić się czy Twój partner może wspierać Twój produkt na całym świecie.

My, w Go-ERP, możemy zaoferować Ci łatwy sposób na aktualizowanie Twoich Usług. Zapewniamy wysokiej jakości wsparcie ze strony silnego zespołu certyfikowanych specjalistów Microsoft.

Współpracując z nami, możesz mieć pewność co do jakości wsparcia dla swojego rozwiązania biznesowego. Po pierwsze, ze względu na naszą proaktywną postawę. Po drugie, dzięki dostępowi do naszej wiedzy eksperckiej, elastyczności i osobistego kontaktu.

Napisz do nas lub umów się na rozmowę telefoniczną, aby zagwarantować dla swojej firmy pomyślną transformację cyfrową dzięki wsparciu Złotego Partnera Microsoft. Szybka reakcja i wsparcie ekspertów gwarantowane.

Podoba Ci się ten artykuł?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Zostaw komentarz

Send us a message