fbpx

Pozostałe wiadomości

POWER BI Z DYNAMICS 365 – POTĘŻNE, PRZYSTĘPNE CENOWO I ŁATWE W UŻYCIU

Czy zwróciliśmy Twoją uwagę? Tak, Power BI to chmurowe, samoobsługowe narzędzie do analiz biznesowych, należące do firmy Microsoft. Pozwala ono na konsolidację i analizę danych z różnych źródeł, łącząc je w raporty i panele, które obrazują i objaśniają, co dzieje się w Twoim biznesie w prosty, przystępny, ale jednocześnie potężny sposób.

Skorzystaj z PowerBI podczas podejmowania decyzji w Dynamics 365.

Combine Power BI and Dynamics 365

Tak jak każda współpraca, również Dynamics 365 CRM z Power BI posiada wiele korzyści, które mogą przekształcić Twoją grupę sprzedażową w zespół o wysokiej wydajności i efektywności. Umożliwia on Twojemu zespołowi sprzedażowemu płynne śledzenie potencjalnych klientów, monitorowanie klientów, optymalizację procesu sprzedaży i zwiększenie przychodów ze sprzedaży. Oto kilka innych korzyści, jakie możesz osiągnąć dzięki tej współpracy:

  1. Interaktywne panele sprzedażowe: Power BI pozwala tworzyć interaktywne i spersonalizowane panele sprzedażowe, które można dostosować do indywidualnych ról lub zespołów. Kierownicy sprzedaży mogą śledzić kluczowe wskaźniki wydajności (KPI), postęp w procesie sprzedaży, analizę wygranych i przegranych oraz inne istotne metryki, co daje im wszechstronne spojrzenie na wydajność zespołu.
  2. Zaawansowana analiza danych: Power BI oferuje zaawansowane możliwości analizy, takie jak prognozowanie, analiza trendów i modelowanie predykcyjne. Integracja go z Dynamics 365 Sales pozwala wykorzystać te możliwości do uzyskania głębszych wglądów w wzorce zakupowe klientów, identyfikowanie możliwości sprzedaży krzyżowej lub sprzedaży dodatkowej oraz dokonywanie prognoz sprzedażowych opartych na danych.
  3. Wizualizacja danych: Power BI pozwala tworzyć interaktywne i atrakcyjne wizualnie panele, raporty i wykresy. Połączenie go z danymi Dynamics 365 Sales umożliwia uzyskanie wszechstronnego spojrzenia na wydajność sprzedaży, zachowanie klientów i analizę potencjału sprzedażowego.
  4. Skalowalność i elastyczność: Zarówno Power BI, jak i Dynamics 365 Sales są skalowalnymi rozwiązaniami, które mogą rosnąć wraz z Twoim biznesem. Możesz łatwo dodawać nowe źródła danych, rozszerzać możliwości analityczne i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb biznesowych, zapewniając spełnienie wymagań dotyczących raportowania i analiz w miarę rozwoju Twojej organizacji.
  5. Efektywność kosztowa: Power BI i Dynamics 365 Sales są częścią ekosystemu Microsoftu, oferującym bezproblemową integrację i kompatybilność. Wykorzystując te rozwiązania razem, możesz zoptymalizować swój stos technologiczny, zredukować izolowane zbiory danych i zmniejszyć potrzebę skomplikowanych projektów integracji danych, co prowadzi do oszczędności kosztów i zwiększonej efektywności operacyjnej.
Microsoft Dynamics 365 Sales user screen with Power BI

„Stwórz jedno źródło prawdy dla danych klienta, obszaru i produktu oraz odkryj potężne wnioski dzięki inteligentnym, oszałamiającym wizualizacjom.”

Dzięki połączeniu danych z różnych źródeł w Twojej organizacji, uzyskasz bardziej kompletny obraz wydajności, odkrywając zależności danych, które pomogą Ci zrozumieć, dlaczego pewne rzeczy się dzieją i jak na nie reagować.

Połączenie Power BI z Dynamics 365 Sales oferuje potężne rozwiązanie do wizualizacji, analizy i optymalizacji procesów sprzedażowych, umożliwiając Twojej organizacji podejmowanie decyzji opartych na danych i osiąganie sukcesów sprzedażowych.

Nasi eksperci są tutaj, aby Ci pomóc. Porozmawiajmy.

O nas

Firma GO-ERP to Złoty Partner Microsoft Dynamics 365, którego biura znajdują się na Litwie, w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Oferujemy szeroki zakres usług i rozwiązań dla klientów z całego świata. GO-ERP zajmuje się takimi usługami jak wdrażanie, migracje, obsługa oraz rozwój aplikacji D365. Jako Złoty Partner Microsoft zapewniamy wysokiej jakości usługi i niestandardowe rozwiązania w oparciu o innowacyjną platformę Dynamics 365.

Dynamics 365 rollouts

Podoba Ci się ten artykuł?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

Zostaw komentarz

Send us a message