fbpx

Strona: Microsoft Dynamics 365

Dynamics 365 – wzmocnij cyfrową transwormację swojego biznesu

Microsoft Dynamics 365 to kompleksowa platforma chmurowa do zarządzania biznesem. Integruje ERP, CRM, Office, a także inne łatwe w użyciu moduły i aplikacje.

Microsoft Dynamics 365 w pełni odpowiada na wszystkie współczesne potrzeby biznesowe:

  • Usprawnij swoje procesy biznesowe dzięki zintegrowanemu systemowi ERP. W zależności od potrzeb, skorzystaj z Dynamics 365 for Finance & Operations lub Business Central. Sprawdź różnice.
  • Zarządzaj obsługą Klientów dzięki modułowi Customer Engagement. Wykorzystaj potęgę CRM, aby zwiększyć swoją sprzedaż.
  • Uzyskaj precyzyjny wgląd w swoje rzeczywiste dane biznesowe. Skorzystaj z wszechstronnego rozwiązania do analizy biznesowej Power BI.
  • Zapewnij wsparcie dla pracy biurowej z Microsoft 365 (wcześniej Office 365).
  • Zdobądź nieograniczone zasoby aplikacji dla swoich rozwiązań i systemu. Znajdź więcej na Appsource.

Wspólna innowacyjna platforma Dynamics 365 zapewnia integralność oraz płynny przepływ informacji w Twojej firmie. Dostarcza wizualne raporty z wykorzystaniem interaktywnych pulpitów nawigacyjnych i analiz w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji w materiale wideo.

Jeden system dla wszystkich potrzeb

Nie trać swojego cennego czasu na poszukiwania innych systemów i rozwiązań. Nie trać nerwów w niekończących się negocjacjach z innymi partnerami i wdrożeniowcami. Nie martw się integracjami i aktualizacjami. Nie trać swoich danych. Nie ograniczaj swoich pracowników do pracy tylko przy biurku.

Klienci, produkty, ludzie i dane – zespolone i zawsze dostępne
Dzięki Dynamics 365 otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz. Sprawnie zarządzaj swoją firmą na jednej innowacyjnej platformie:

Dostęp do swojej firmy w dowolnym miejscu i czasie

Możesz uzyskać dostęp do danych biznesowych i funkcji back-office z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Jedyne, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem.

Zapłać tylko za to, czego używasz

Korzystając z wersji online, zapłacisz tylko za liczbę użytkowników, którzy pracowali online w danym miesiącu.

Proste utrzymanie

System jest aktualizowany automatycznie. Wystarczy, że w razie potrzeby potwierdzisz powiadomienia o aktualizacji. Nie trzeba czekać na nowe wersje. Nie marnuj czasu na kupowanie licencji ani aktualizowanie oprogramowania.

Parametryzacja we własnym zakresie

Utwórz swój unikalny interfejs użytkownika. Używaj poręcznych pulpitów nawigacyjnych, ustaw ulubione kolory i inne konfigurowalne funkcje.

Zwinny i elastyczny

Zacznij od podstawowego zestawu i rozwijaj się zgodnie ze swoimi potrzebami. Dynamics 365 to elastyczny system. Po prostu kup aplikacje, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Następnie utwórz własną aplikację.

Jeden system dla wszystkich potrzeb biznesowych

Dynamics 365 to prosty system ze zintegrowanymi aplikacjami. Obejmuje wszystkie ważne procesy biznesowe. Korzystaj ze znanych i przydatnych funkcji. Na przykład zwiększ zaangażowanie klientów i zwiększ sprzedaż dzięki CRM. Lub zoptymalizuj procesy biznesowe dzięki ERP. Uzyskaj lepszy wgląd w biznes dzięki Power BI. Ułatwienie pracy biurowej dzięki Microsoft 365 (wcześniej Office 365).

Poznaj Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 zwraca 16,97 za każdego wydanego dolara.

85% prezesów przyznało, że kluczem do wzrostu zysku była możliwość gromadzenia i analizowania danych przez osoby decyzyjne.

Send us a message