fbpx

Strona: Analityka biznesowa Power BI

Power BI — interaktywne narzędzia do analityki danych

Cyfryzacja biznesu to znak czasu. W odpowiedzi na tę tendencję firmy zwracają coraz większą uwagę na analitykę danych. Dokładne, aktualne i czytelne dane pozwalają na sprostanie codziennym wyzwaniom i znacznie szybsze podejmowanie decyzji biznesowych. Aby sprostać tym potrzebom, powstała usługa Power BI.

Obecnie, bardzo popularna metoda obrazowania danych firmowych przy użyciu programu Excel, zastępowana jest zaawansowaną funkcjonalnością analityki usługi Power BI. Ta innowacyjna aplikacja Dynamics 365 ma bardzo rozbudowane możliwości modelowania danych.

Za pomocą tego narzędzia klienci tworzą modele danych semantycznych swoich firm bezpośrednio w plikach danych, które później są wizualizowane w raportach i wykresach.

Jest to intuicyjne narzędzie dla użytkownika końcowego, łatwo w codziennym użytkowaniu, z nieograniczonymi możliwościami zestawiania danych i renderowania wizualnego.

Najistotniejsze informacje, usystematyzowane w czasie rzeczywistym

dostęp do danych w usłudze POWER BI

Dostęp do danych w dowolnym miejscu

Uzyskaj dostęp do danych z setek różnych źródeł w firmie lub w chmurze. Dynamics 365, Google Analytics, Azure SQL DB, Excel, SharePoint oraz wiele innych.

Łatwe modelowanie i przetwarzanie danych

Przygotowanie danych może być czasochłonnym zajęciem, jednak nie z użyciem narzędzi do modelowania danych Power BI. Zaoszczędzisz wiele godzin używając narzędzi do modelowania dodatku Power Query! Coś dla fanów Excela.

modelowanie danych w usłudze Power BI
analizowanie danych power BI

Inteligentna analiza danych

Usługa Power BI umożliwia analizowanie danych w głębszy i bardziej zróżnicowany sposób. Liczne metody analizy doprowadzą Cię do nowych wniosków. Jeśli znasz Excela, to z tym narzędziem poczujesz się jak w domu.

Korzystanie z interaktywnych raportów wizualnych

Generuj imponujące interaktywne raporty przy użyciu metody przeciągania i upuszczania oraz setek nowoczesnych szablonów wizualizacji. Można także tworzyć własne szablony. Dzięki temu odczyt danych jest przyjemny, łatwy i spersonalizowany.

wizualne i interaktywne raporty dotyczące usługi POWER BI
udostępnianie wszystkim power BI

Podziel się ze wszystkimi na całym świecie

Pozwól pracownikom uzyskać dostęp do danych zgodnie z ich rolami. Na urządzeniach mobilnych lub komputerach – z dowolnego miejsca i o każdej porze.

zasilanie BI pozostaje w kontakcie

Wszechstronne narzędzie

Ma zastosowanie do każdego zakresu działalności i dla firm dowolnej wielkości. Najlepsze narzędzie do analizy biznesowej w przystępnej cenie.

Kwadrant magiczny Gatnera

Najlepsza platforma analityki biznesowej

Usługa Power BI jest uznawana przez firmę Gartner za najlepszą platformę analityczną na świecie. View source >>

Co to jest usługa Power BI?

Poznaj swoje dane. W każdej chwili, w dowolny sposób, w dowolnym miejscu

Korzystaj z najbardziej zaawansowanych narzędzi do zarządzania danymi w firmie

Zatrudniaj je odpowiednio, aby w pełni

Korzystanie z usługi Power BI

Dlaczego GO-ERP?

Aby zapewnić, że analiza danych spełnia specyficzne potrzeby Twojej firmy, musisz ją odpowiednio dostosować. W tym celu wymagana jest wiedza specjalistyczna w zakresie procesów biznesowych, systemów kluczowych wskaźników wydajności i technologii. Zazwyczaj szefowie firm znają docelowe kluczowe wskaźniki wydajności. Niestety, dość często brakuje ważnych niuansów, jeśli nie masz wystarczającego doświadczenia z usłudze Power BI. Dlatego nie wykorzystasz wszystkich jego możliwości.

Współpraca z GO-ERP, doświadczonym partnerem Dynamics 365 i Power BI, jest bardzo cenna i ważna. Dlaczego? Ponieważ znamy technologie i struktury danych. I mamy silne kompetencje w zakresie rozwoju i zarządzania danymi.

Uzyskaj optymalne wyniki w krótszym przedziale czasowym

Nie popełniaj początkowych błędów

Wykorzystaj najbardziej zaawansowane technologie, aby odnieść sukces twojej firmy

Wyznaczaj nieograniczone możliwości dzięki nowym technologiom

Skontaktuj się z nami

Send us a message