fbpx

Dynamics 365 CRM

Znaczenie rozwiązania CRM

Rozwiązanie CRM zwiększy Twoje dochody poprzez usprawnienie procesów administracyjnych w działach sprzedaży, marketingu oraz serwisu. Dzięki temu będziesz mógł bardziej skupić się na budowaniu i podtrzymywaniu relacji z kluczowymi klientami. Silne rozwiązanie CRM to złożona platforma, gdzie wszystko co jest niezbędne do rozwoju, poprawy oraz utrzymania relacji z klientem jest przechowywane. Bez wsparcia zintegrowanego rozwiązania CRM, może Cię ominąć możliwość rozwoju i zwiększenia swoich przychodów, ponieważ nie optymalizujesz procesów działania lub nie wykorzystujesz w pełni swoich relacji z klientem lub lead’em sprzedażowym.

Dynamics 365 for Sales jest doskonałą aplikacją dla Twojego zespołu sprzedaży.

                                           

Spersonalizowanej obsługi klientów, by generować więcej potencjalnych klientów gotowych do zakupu. 
 

Buduj wspaniałe relacje z klientami, koncentrując się na satysfakcji klienta z aplikacją Customer Service.

Aplikacja biznesowa Dynamics 365 Field Service pomaga organizacjom w dostarczaniu usług na miejscu u klientów.

Zarządzaj efektywniej swoim biznesem już dziś! Pomożemy Ci od razu wdrożyć najlepsze rozwiązania ERP.

Wypełnij formularz i powierz naszym ekspertom szybką i elastyczną optymalizację zarządzania Twoim biznesem z Microsoft Dynamics 365.

O nas

Firma GO-ERP to Złoty Partner Microsoft Dynamics 365, którego biura znajdują się na Litwie, w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Oferujemy szeroki zakres usług i rozwiązań dla klientów z całego świata. GO-ERP zajmuje się takimi usługami jak wdrażanie, migracje, obsługa oraz rozwój aplikacji D365. Jako Złoty Partner Microsoft zapewniamy wysokiej jakości usługi i niestandardowe rozwiązania w oparciu o innowacyjną platformę Dynamics 365.

Dynamics 365 rollouts

Send us a message