fbpx

Dynamics 365 Marketing

Dynamics 365 Marketing umożliwia prowadzenie wszystkich działań marketingowych z jednego rozwiązania, personalizowanie ścieżek klientów, pielęgnowanie potencjalnych klientów, automatyzację procesów, przeprowadzanie kampanii i wiele więcej. Poprawnie czasowane i ukierunkowane działania marketingowe mogą mieć ogromny wpływ na konwersje, satysfakcję klienta, wizerunek marki i wiele innych. Jednak im bardziej firma się rozwija, tym trudniej jest utrzymać kontrolę nad wszystkimi działaniami marketingowymi. Coraz częściej staje się trudniejsze śledzenie wysłanych komunikatów, segmentów, list marketingowych i wielu innych rzeczy.

Angażuj klientów w czasie rzeczywistym

Personalizuj doświadczenia klientów przy pomocy sztucznej inteligencji

Buduj płynne doświadczenia poprzez współpracę

Zdobądź klientów i zdobądź lojalność szybciej

Zaangażuj klientów w czasie rzeczywistym

Zaprojektuj, przewiduj i dostarczaj treści przez odpowiednie kanały w momencie interakcji, aby tworzyć spersonalizowane podróże klientów.

Spersonalizuj doświadczenia klientów przy użyciu sztucznej inteligencji

Przekształć wglądy w odpowiednie działania, korzystając z generatywnej sztucznej inteligencji do tworzenia treści i segmentacji oraz z rekomendacji napędzanych przez sztuczną inteligencję dotyczących kanałów i analiz.

Buduj bezproblemowe doświadczenia poprzez współpracę

Wykorzystuj wbudowane funkcje między działami, aby współpracować i angażować się w całej podróży klienta.

Zdobywaj klientów i zdobywaj lojalność szybciej

Orkiestruj podróże klientów między zespołami marketingowymi, sprzedażowymi, handlowymi i obsługi, aby zapewnić kompleksowe doświadczenie klienta.

O nas

Firma GO-ERP to Złoty Partner Microsoft Dynamics 365, którego biura znajdują się na Litwie, w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Oferujemy szeroki zakres usług i rozwiązań dla klientów z całego świata. GO-ERP zajmuje się takimi usługami jak wdrażanie, migracje, obsługa oraz rozwój aplikacji D365. Jako Złoty Partner Microsoft zapewniamy wysokiej jakości usługi i niestandardowe rozwiązania w oparciu o innowacyjną platformę Dynamics 365.

Dynamics 365 rollouts

Skontaktuj się z nami

Send us a message