fbpx

Dynamics 365 Customer Service

Dynamics 365 Customer Service to kompleksowe i skalowalne rozwiązanie, które idealnie integruje się z istniejącymi systemami, zapewniając jednolite widoki danych i interakcji z klientami. Dzięki swoim inteligentnym możliwościom i przyjaznemu interfejsowi, Twoi agenci obsługi zyskują narzędzia, których potrzebują do dostarczania spersonalizowanej, efektywnej i konsekwentnej obsługi klienta przez wiele kanałów.

Zaprojektowana, aby rewolucjonizować sposób komunikacji i wsparcia dla Twoich klientów, ta potężna platforma umożliwia Twojemu zespołowi dostarczanie wyjątkowych doświadczeń obsługi, które przyczyniają się do zadowolenia i lojalności klientów!

Ułatw pracę agentom

Umożliwiaj inteligentną samoobsługę

Optymalizuj operacje serwisowe

Spotkaj klientów tam, gdzie są

Pokaż im, że ich znasz

Ułatw pracę agentów

Maksymalizuj produktywność agentów i skup się na dostarczaniu wysokiej jakości usług dzięki narzędziom wspomaganym sztuczną inteligencją i narzędziom do współpracy.

Włącz inteligentną obsługę samoobsługową

Pomóż klientom szybko uzyskać odpowiedzi dzięki narzędziom wirtualnych agentów zasilanych sztuczną inteligencją oraz portalom z wiedzą.

Optymalizuj operacje obsługi

Oszczędzaj koszty, pracując z jednej, kompleksowej platformy, która dostarcza wglądu i dostosowuje się do przyszłych potrzeb.

Spotkaj klientów tam, gdzie są

Łącz się z klientami za pośrednictwem preferowanego przez nich kanału i dostarczaj spójne doświadczenia.

Pokaż im, że ich znasz

Rozpoznawaj klientów i szybko się z nimi łącz, aby spersonalizować i zabezpieczyć interakcje.

O nas

Firma GO-ERP to Złoty Partner Microsoft Dynamics 365, którego biura znajdują się na Litwie, w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Oferujemy szeroki zakres usług i rozwiązań dla klientów z całego świata. GO-ERP zajmuje się takimi usługami jak wdrażanie, migracje, obsługa oraz rozwój aplikacji D365. Jako Złoty Partner Microsoft zapewniamy wysokiej jakości usługi i niestandardowe rozwiązania w oparciu o innowacyjną platformę Dynamics 365.

Dynamics 365 rollouts

Skontaktuj się z nami

Send us a message