fbpx

Dynamics 365 Field Service

Dynamics 365 Field Service

Dynamics 365 Field Service to kompleksowa i elastyczna platforma, która doskonale integruje się z istniejącymi systemami, umożliwiając twoim technikom terenowym korzystanie z narzędzi, których potrzebują do doskonalenia swoich umiejętności. Dzięki zaawansowanemu planowaniu, optymalizacji zasobów i możliwości współpracy w czasie rzeczywistym, możesz zoptymalizować swoje działania, obniżyć koszty i zapewnić swoim klientom terminową i wysokiej jakości obsługę.

Personalizuj doświadczenie z usługą

Zwiększ produktywność pracowników

Optymalizuj operacje usługowe

Spersonalizuj doświadczenie z usługą

Buduj zaufanie i lojalność, dostarczając empatyczne, połączone doświadczenia z obsługi, które dostosowują się do zmieniających się potrzeb Twoich klientów.

Zwiększ produktywność pracowników

Wyposaż pracowników w odpowiednie narzędzia i istotne dane dotyczące zleceń roboczych, aby byli przygotowani do każdej wysyłki usługi, za każdym razem.

Optymalizuj operacje serwisowe

Otrzymuj użyteczne informacje, udostępniaj istotne dane i uzyskuj dostęp do wsparcia ekspertów na odległość w czasie rzeczywistym za pomocą narzędzi IoT i opartych na sztucznej inteligencji, aby zwiększyć wskaźniki naprawy za pierwszym razem.

O nas

Firma GO-ERP to Złoty Partner Microsoft Dynamics 365, którego biura znajdują się na Litwie, w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Oferujemy szeroki zakres usług i rozwiązań dla klientów z całego świata. GO-ERP zajmuje się takimi usługami jak wdrażanie, migracje, obsługa oraz rozwój aplikacji D365. Jako Złoty Partner Microsoft zapewniamy wysokiej jakości usługi i niestandardowe rozwiązania w oparciu o innowacyjną platformę Dynamics 365.

Dynamics 365 rollouts

Skontaktuj się z nami

Send us a message