fbpx

Przeglądnij najczęściej zadawane pytania dotyczące kariery i dowiedz się, jak wygląda proces zatrudnienia i czym jest praca w GO-ERP. Znajdź odpowiedzi, których szukasz!

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany pracą w GO-ERP!

Aby zostać potencjalnym kandydatem, znajdź dla siebie odpowiednie stanowisko na stronie kariera i po prostu wyślij nam swoje CV na adres zapytaj@go-erp.eu. Nie zapomnij w temacie maila dopisać nazwy stanowiska, o które się ubiegasz. Wiadomości bez tematu nie będą sprawdzane!

Możesz skontaktowąć się bezpośrednio z rekruterem poprzez LinkedIn:

Jeżeli jednak nie chcesz kontaktować się bezpośrednio z rekruterem, możesz przesłać swoje CV na zapytaj@go-erp.eu

Twoje dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w procesie rekrutacji. Nie udostępniamy żadnych Twoich danych osobowych stronom trzecim. Po zamknięciu wakatu możesz poprosić nas o usunięcie wszystkich Twoich danych z naszych baz.

Cieszymy się, że to zrobiłeś! Teraz wszystko, co musisz zrobić, to trochę poczekać. Zazwyczaj po złożeniu wniosku wysyłamy wiadomość e-mail z informacją, że Twoja aplikacja do nas dotarła i jest rozpatrywana.

Rozpatrzenie wniosku trwa średnio do 5 dni roboczych. Pamiętaj jednak, że kontaktujemy się z tymi, których oceniamy jako idealnych kandydatów na stanowisko, o które się ubiegasz.

Nasi pracownicy są naszym największym atutem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy członek zespołu czuł się komfortowo i bezpiecznie w miejscu pracy. Wspieramy duchowość zespołu, organizując comiesięczne spotkania budujące zespół (nawet wirtualne!), a uroczystości, które stały się tradycją (ferie zimowe i letnie, Dni Dynamiki i inne) dają możliwość poznania się lepiej poza pracą. 

Jako świetny zespół z pasją podążamy za naszymi podstawowymi wartościami i stosujemy je w pracy z naszymi klientami, a także współpracownikami. Nasze podstawowe wartości to otwartość, praca zespołowa, orientacja na cel i proaktywność.

Nie mamy dress code’u ani ścisłych godzin pracy w biurach. Jednak każdy z nas musi wiedzieć, czym jest praca zespołowa.

Odpowiedź jest prosta: to zależy od Ciebie! Nie wymagamy, abyś był przyjacielem  wszystkich pracowników. Dla nas wyniki, wzajemny szacunek i otwartość są ważniejsze, jednak zawsze bardzo się cieszymy, gdy widzimy, że pomiędzy kolegami z pracy rodzi się przyjaźń.

Prawdopodobnie najważniejszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę, jest to, jakie masz doświadczenie w branży IT, w pracy z technologią lub procesami biznesowymi, a także jak to doświadczenie można zastosować w naszych projektach.

Współpracujemy z firmami z całego świata, dlatego znajomość języków jest dla nas ważna.

Ponadto równie ważne jest dla nas, aby nasze wartości kulturowe oraz Twoje osobiste cele pokrywały się.

Rozwój kariery w GO-ERP nie polega na zdobywaniu nowego stanowiska, ale na ilości powierzonej odpowiedzialności. Jeśli przez lata pozostajesz na stanowisku programisty, nie oznacza to, że się nie rozwijasz.

Wręcz przeciwnie, z biegiem lat, jeśli zdecydujesz się podjąć nowe wyzwania, masz możliwość stworzenia swojego zespołu, którym będziesz kierował. Ponadto, jeśli staniesz się odpowiedzialny za znaczącą funkcję lub produkt w organizacji, Twój udział stanie się bardzo ważny na strategicznej ścieżce rozwoju firmy.

Nadal możesz mieć stanowisko programisty w swoim kontrakcie lub zmienić je, jeśli pozwalają na to twoje obowiązki. Wraz ze wzrostem liczby obowiązków, wzrośnie również Twoja wypłata, a także Twoje znaczenie w GO-ERP będzie istotnie wyższe, jeśli uda Ci się odnieść sukces.

Z drugiej strony istnieje również oczywisty wybór spróbowania pracy na innym stanowisku w naszej firmie, i sprawdzenia się w czymś całkiem innym.

Jeśli inny kandydat został wybrany na obecnie otwarte stanowisko, nie oznacza to, że następnym razem będzie tak samo. Może istnieć wiele różnych powodów, które sprawiły, że podczas wyboru pracownika podjęliśmy taką decyzję. Jednak z czasem te czynniki się bardzo zmieniają.

Na przykład możemy wybrać innego kandydata, ponieważ jego doświadczenie było odpowiednie do bieżącego projektu. Często jest to również spowodowane mniejszą ilością czasu na onboarding, który w danym momencie mógł być bardzo ważnym kryterium. Innym razem moglibyśmy zobowiązać się do dłuższego procesu wdrażania. 

Send us a message