fbpx

Strona: Konsultant ERP Dynamics 365

Jako konsultant ERP biznesowy zapewnisz jakość usług i pomożesz naszym klientom z powodzeniem korzystać z naszych produktów. Ponadto, jako specjalista w swojej dziedzinie, będziesz wspierać rozwój swojego zespołu, dzieląc się swoją wiedzą i pomagając klientom, oferując nowe rozwiązania, a także różne ulepszenia ich systemów biznesowych.

Na stanowisko Konsultant ERP poszukujemy także absolwentów studiów wyższych kierunkowych (finanse, rachunkowość) z małym, bądź bez doświadczenia w pracy z systemami ERP.

konsultant erp

Obowiązki

  • Analiza procesów biznesowych, pod względem możliwości optymalizacji.
  • Projektowanie i testowanie rozwiązań systemowych.
  • Projektowanie modyfikacji w systemie, przygotowanie ich opisy, przekazanie programistom i przetestowanie.
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników klienta w zakresie korzystania z systemu, zarządzania biznesem (szkolenia, konsultacje, przygotowanie instrukcji obsługi).
  • Doradztwo klientom w zakresie korzystania z systemów ERP.
  • Pogłębianie swojej wiedzy o rozwiązaniach.
  • Dzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas szkoleń i doradztwa dla współpracowników.

Wymagania

  • Umiejętność analizowania i systematyzowania informacji. (Problemy nie zawsze są oczywiste)
  • Umiejętność planowania i wykonywania zadań przy efektywnym wykorzystaniu czasu. (Więcej niż jedno zadanie na raz)
  • Chęć doskonalenia się w zarządzaniu procesami informatycznymi i biznesowymi.
  • Umiejętność prowadzenia biznesowych rozmów w języku polskim i angielskim
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość).
  • Znajomość co najmniej jednego z następujących procesów biznesowych: finanse, logistyka, zakupy, sprzedaż, zarządzanie zapasami, zarządzanie magazynem.

Pomocne w odniesieniu sukcesu

  • Pro-aktywność
  • Świetne umiejętności komunikacji i współpracy.
  • Zrozumienie zasad pracy zespołowej.
  • Myślenie analityczne.
  • Odpowiedzialność w decyzjach i działaniu.
  • Koncentracja na szczegółach.
  • Samokształcenie i doskonalenie.
  • Wewnętrzna motywacja w dążeniu do osiągania dobrych wyników.

Przydatne umiejętności

  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych ERP.
  • Znajomość MS Dynamics Axapta lub Navision.
  • Dobra znajomość MS Word i Excel.

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w przyjaznym i ambitnym zespole.
  • Okazja do udziału w międzynarodowych projektach i przyczynienia się do sukcesów znanych firm.
  • Elastyczny harmonogram pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, wyślij nam swoje CV zaznaczając w temacie nazwę stanowiska na adres tarnów@go-erp.eu

Send us a message