fbpx

Strona: Menadżer projektów ERP

Poszukujemy doświadczonego menadżera projektów ERP do pracy z systemem Microsoft Dynamics 365/AX. Stanowisko również obejmuje pracę z zespołem programistów i konsultantów.

menadżer projektów

Menadżer projektów ERP – codzienne zadania:

  • Koordynacja procesu wdrażania systemu ERP,
  • Komunikowanie się z klientami oraz analiza ich potrzeb,
  • Koordynacja pracy konsultantów i programistów,
  • Dokumentacja projektów,
  • Budżetowanie projektów,
  • Informowanie klientów i przełożonych o postępach projektu,
  • Umiejętność dostrzegania oraz wdrażania usprawnień w celu optymalizacji procesów

Wymagania:

  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics 365/AX
  • Znajomość branży
  • Doświadczenie w zarządzaniu i opracowywaniu projektów,
  • Umiejętności w tworzeniu i planowaniu zadań dla członków zespołu,
  • Odpowiedzialne podejście do pracy,
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Doświadczenie w konsultacji w systemie do zarządzania biznesem w stopniu zaawansowanym.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne zarobki w branży IT
  • Elastyczne harmonogram pracy
  • Środowisko umożliwiające ciągły rozwój,
  • Kompetentny zespół zarządzających,
  • Przyjazny i ambitny zespół specjalistów,

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? Nie zwlekaj i już dzisiaj wyślij nam swoje CV na adres tarnów@go-erp.eu zaznaczając w temacie nazwę stanowiska MENADŻER PROJEKTÓW ERP.

Send us a message