fbpx

Microsoft Dynamics 365 Customer Service

Dynamics 365 Customer Service to kompleksowe i skalowalne rozwiązanie, zintegrowane z pozostałymi modułami i systemami, zapewniające jednolity widok danych klientów i śledzenia interakcji. Dzięki wbudowanym inteligentnym funkcjom i przyjaznemu interfejsowi pracownicy serwisu zyskują narzędzia potrzebne do świadczenia spersonalizowanej, efektywnej i spójnej obsługi klienta wykorzystując różne kanały kontaktu.

Zaprojektowana tak, by zrewolucjonizować sposób, w jaki angażujesz i wpierasz swoich klientów, ta potężna platforma umożliwi Twojemu zespołowi dostarczanie wyjątkowych doświadczeń z obsługi, które zwiększają satysfakcję i lojalność klienta!

Ułatw pracę agentów.

Włącz inteligentną samoobsługę

Optymalizuj usługi

Docieraj do klientów tam, gdzie się znajdują

Pokaż im, że ich znasz

Ułatw pracę agentów.

Maksymalizuj produktywność agentów i skup się na dostarczaniu wysokiej jakości usług dzięki, opartym na sztucznej inteligencji, narzędziom wspomagającym działania agentów i współpracę w zespole.

Włącz inteligentną samoobsługę

Pomóż klientom szybko znaleźć odpowiedzi za pomocą wirtualnych agentów i portali wiedzy wspieranych przez sztuczną inteligencję.

Optymalizuj usługi

Oszczędzaj koszty, pracując z jednej, kompleksowej platformy, która dostarcza wgląd w dane i dostosowuje się do przyszłych potrzeb.

Docieraj do klientów tam, gdzie się znajdują

Nawiązuj kontakt z klientami na ich preferowanym kanale i dostarczaj spójne doświadczenia.

Pokaż im, że ich znasz

Zaakcentuj klientom, że rozumiesz ich potrzeby i szybko nawiązuj z nimi spersonalizowane interakcje oparte na zaufaniu.

Dlaczego GO-ERP

Jako certyfikowany długoterminowy partner Microsoft, GO-ERP ma udokumentowane doświadczenie w pomaganiu naszym klientom w wykorzystywaniu aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics w celu usprawnienia codziennych operacji. Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni specjaliści chętnie podzielą się naszym doświadczeniem i przyspieszą cyfrową transformację Twojej firmy.

Dynamics 365 rollouts

Skontaktuj się z nami

Send us a message