fbpx

Microsoft Dynamics 365 Field Service

Dynamics 365 Field Service to kompleksowa i elastyczna platforma, będąca integralną częścią rozwiązań CRM firmy Microsoft, która umożliwia technikom terenowym realizację usług według najwyższych standardów dzięki wykorzystaniu narzędzi do zarządzania pracą i zleceniami. Zaawansowane funkcje planowania, optymalizacji zasobów oraz możliwość współpracy w czasie rzeczywistym, pomagają optymalizować działania, obniżać koszty i dostarczać klientom usługi na czas i najwyższej jakości.

Spersonalizuj obsługę

Zwiększ produktywność pracowników

Optymalizuj operacje serwisowe

Spersonalizuj obsługę

Spersonalizuj doświadczenie klienta w trakcie obsługi. Buduj zaufanie i lojalność, dostarczając empatyczne, spójne doświadczenia, które dostosowują się do zmieniających się potrzeb Twoich klientów.

Zwiększ produktywność pracowników

Zwiększ wydajność pracowników, zapewniając im odpowiednie narzędzia i istotne dane dotyczące zleceń pracy, aby byli w pełni przygotowani do każdego zadania serwisowego.

Optymalizuj operacje serwisowe

Pozyskuj wartościowe wnioski, udostępniaj istotne dane i korzystaj ze zdalnego wsparcia ekspertów w czasie rzeczywistym za pomocą narzędzi opartych na technologii IoT i sztucznej inteligencji. Dzięki temu zwiększysz skuteczność napraw za pierwszym razem.

Dlaczego GO-ERP

Jako certyfikowany długoterminowy partner Microsoft, GO-ERP ma udokumentowane doświadczenie w pomaganiu naszym klientom w wykorzystywaniu aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics do usprawniania codziennych operacji. Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni specjaliści chętnie podzielą się naszym doświadczeniem i przyspieszą cyfrową transformację Twojej firmy.

Dynamics 365 rollouts

Skontaktuj się z nami

Send us a message