fbpx

Microsoft Dynamics 365 Marketing

Dynamics 365 Marketing to zaawansowane rozwiązanie, które umożliwia prowadzenie kompleksowych działań marketingowych w ramach jednej zintegrowanej platformy. Spersonalizowane ścieżki klientów, narzędzia skutecznie wspierające budowanie i utrzymanie relacji z rynkiem, automatyzację procesów marketingowych czy planowanie i uruchamianie kampanii to tylko niektóre z dostępnych możliwości. Prawidłowo wdrożone, efektywne działania marketingowe aktywowane w odpowiednim czasie mogą znacząco wpłynąć na wzrost konwersji, zadowolenie klienta oraz wizerunek marki. W miarę rozwoju firmy, prowadzenie skutecznych działań marketingowych staje się coraz większym wyzwaniem. Zarządzanie komunikacją, działania dedykowane dla segmentów, kontrola list mailingowych oraz inne aspekty związane z marketingiem i sprzedażą stają się coraz bardziej złożone.

Zaangażuj klientów w czasie rzeczywistym

Spersonalizuj doświadczenia klientów za pomocą sztucznej inteligencji

Zbuduj spójne doświadczenia poprzez współpracę

Zdobywaj klientów i szybciej zwiększaj ich lojalność

Zaangażuj klientów w czasie rzeczywistym

Tworząc spersonalizowane ścieżki projektuj, przewiduj i dostarczaj treści przez odpowiednie kanały komunikacji w momencie interakcji z klientem.

Spersonalizuj doświadczenia klientów za pomocą sztucznej inteligencji

Przekształć wnioski w odpowiednie działania, wykorzystując generatywną sztuczną inteligencję do tworzenia treści i segmentacji. Wykorzystaj także AI do generowania rekomendacji dotyczących wybory kanałów komunikacji oraz analizy danych, co pomoże podejmować trafniejsze decyzje.

Zbuduj spójne doświadczenia poprzez współpracę

Korzystaj z wbudowanych funkcji dostępnych w różnych działach, aby współpracować i zaangażować klienta w trakcie całej podróży.

Zdobywaj klientów i szybciej zwiększaj ich lojalność

Koordynuj podróże klientów między zespołami ds. marketingu, sprzedaży, handlu i obsługi, by zapewnić kompleksowe doświadczenie klienta.

Dlaczego GO-ERP

Jako certyfikowany długoterminowy partner Microsoft, GO-ERP ma udokumentowane doświadczenie w pomaganiu naszym klientom w wykorzystywaniu aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics do usprawniania codziennych operacji. Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni specjaliści chętnie podzielą się naszym doświadczeniem i przyspieszą cyfrową transformację Twojej firmy.

Dynamics 365 rollouts

Skontaktuj się z nami

Send us a message