pakiet polskiej lokalizacji

Pakiet Polskiej Lokalizacji – niezbędne rozszerzenia dla Microsoft Dynamics 365 F&O

Pakiet Polskiej Lokalizacji – niezbędne rozszerzenia dla Microsoft Dynamics 365 F&O

Polski Pakiet Lokalizacyjny GO ERP to zestaw rozszerzeń Microsoft Dynamics 365 F&O usprawniających procesy związane z przygotowywaniem i realizacją określonych przez ustawodawcę obowiązków informacyjnych. Umożliwiają między innymi eksport oraz import danych, przygotowanie raportów oraz komunikację pomiędzy systemem finansowo księgowym
przedsiębiorstwa, a systemem informatycznym organów skarbowych.

Transformacja cyfrowa w naturalny sposób dotyczy również organów administracji publicznej, w tym organów podatkowych. Technologie przetwarzania danych znalazły zastosowanie w obszarze raportowania podatkowego, skutkując wprowadzoną przez stosowne przepisy digitalizacją mechanizmu, a także znacznym przyspieszeniem procesu. Najnowsze regulacje w tym zakresie, związane z wprowadzeniem Krajowego Systemu e-Faktur oznaczają w praktyce, że informacje o transakcjach gospodarczych podmiotu będą przekazywane w czasie rzeczywistym.

Zmiana ta wpływa również na realizację mechanizmu i sposób przeprowadzenia czynności kontrolnych. Z jednej strony dostęp do danych i informacji sprawozdawczych dla służb kontrolnych jest znaczny już w momencie rozpoczęcia badania, z drugiej strony sama kontrola może być przeprowadzana w sposób zdalny minimalizując zaangażowanie służb księgowych przedsiębiorstwa.

Aktualny Pakiet Polskiej Lokalizacji GO ERP został przygotowany z myślą o najnowszej wersji systemu Microsoft Dynamics D365, jednak jako wieloletni partner firmy Microsoft mamy w swojej ofercie również rozszerzenia dla starszych wersji systemu AX 2003, AX 2009, AX 2012.

Firma Microsoft systematycznie rozszerza możliwości systemu Dynamics 365 o funkcjonalności związane z krajowymi wymaganiami prawnymi. Nie zawsze jednak obowiązujące w danym kraju regulacje prawne są odwzorowane w odpowiednich funkcjonalnościach ERP. Elastyczność rozwiązań Microsoft, dzięki możliwości implementacji rozszerzeń, pozwala na zaprojektowanie i zaprogramowanie kompletnych modułów, które integralnie łączą się ze strukturą danych i raportowania AX lub D365.

W każdym przypadku wdrożenie modułu pakietu lokalizacyjnego powinno być poprzedzone audytem weryfikującym poziom przygotowania systemu klienta do wymagań narzuconych przez schemat raportowania.

Warto podkreślić, że odpowiednie raporty i rozszerzenie to nie tylko kwestia sprostania wymogom narzuconym przez przepisy. To również zwiększenie sprawności przetwarzania danych, eliminacja błędów wynikających z ręcznego ich wprowadzania oraz znaczne skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie i przesłanie dokumentów. Mechanizm integracji uwzględnia weryfikację statusu przetwarzania dla procesu wysyłania i odbierania danych oraz umożliwia pobranie i archiwizację odpowiednich poświadczeń potwierdzających zrealizowanie obowiązkowego raportowania (UPO).

Polski Pakiet Lokalizacyjny GO ERP składa się z następujących rozszerzeń Microsoft Dynamics 365 F&O: 

Dostarczając gotowe rozwiązania zapewniamy równocześnie pełne wsparcie serwisowe oraz aktualizacyjne. Oferujemy szeroki zakres dostępnych opcji dla umowy SLA, szybki czas reakcji i wysoki poziom świadczonych usług.

Już teraz skontaktuj się z nami. Nasza oferty nie ogranicza się do poszczególnych modułów Polskiego Pakietu Lokalizacyjnego w związku z tym możemy zaproponować konsultacje lub usługi developerskie w pełnym zakresie dotyczącym systemu Microsoft Dynamics 365 lub wcześniejszych wersji Microsoft AX. Nawiązując z nami współpracę zyskujesz wsparcie doświadczonego i rzetelnego partnera.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz.

O nas

Firma GO-ERP to Złoty Partner Microsoft Dynamics 365, którego biura znajdują się na Litwie, w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Oferujemy szeroki zakres usług i rozwiązań dla klientów z całego świata. GO-ERP zajmuje się takimi usługami jak wdrażanie, migracje, obsługa oraz rozwój aplikacji D365. Jako Złoty Partner Microsoft zapewniamy wysokiej jakości usługi i niestandardowe rozwiązania w oparciu o innowacyjną platformę Dynamics 365.