fbpx

Strona: Power Platform

Dostosowuj i rozszerzaj swoje systemy Microsoft 365 (wcześniej Office 365) i Dynamics 365 za pomocą inteligentnych narzędzi niskokodowych i no-code. Łatwe tworzenie aplikacjidla własnej firmy, branży, konkretnych ról, a nawet dla konkretnych obszarów geograficznych. Aplikacje te pomogą Ci analizować dane, zautomatyzować procesy, współpracować z klientami za pośrednictwem inteligentnych chatbotów i wiele innych.

Microsoft Power Platform

Dzięki Power Platform deweloperzy mogą płynnie rozszerzać możliwości, sterowanie i funkcje Power BI, Power Apps lub Power Automate. Co więcej, można łatwo tworzyć połączenia do własnych lub starszych systemów, takich jak Twitter, Google Analytics, LinkedIn, Mailchimp, Outlook, Asana, Bitly, Slack itp. Biblioteka łączy.

Potężne osobno. Jeszcze lepsze wspólnie. Platforma Microsoft Power jest czymś więcej niż tylko sumą jej części. Połącz je razem. Więcej, dodaj do tego Microsoft 365 (wcześniej Office 365), Dynamics 365, Azure i setki innych aplikacji do budowania kompleksowych rozwiązań biznesowych. Particularly, this connected experience is what sets Microsoft applications and infrastructure apart from all the rest.

Microsoft power platform | Covid-19
Power Automate

Power Automate

Uwzględnij potężną automatyzację przepływu pracy bezpośrednio w swoich aplikacjach z podejściem „no-code”, które łączy się z setkami popularnych aplikacji i usług.

power apps

Power Apps

Buduj aplikacje, które łatwo łączą się z danymi, w godzinach, a nie miesiącach. Używaj wyrażeń znanych z Excela, aby dodać logikę i działać w sieci, na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

power virtual agents

Power Virtual Agents

Łatwe tworzenie chatbotów. W ten sposób można prowadzić rozmowy z klientami i pracownikami – bez konieczności kodowania.

power bi

Power BI

Ujednolicenie danych z wielu źródeł w celu tworzenia interaktywnych, wciągających pulpitów i raportów. Skorzystaj z przydatnych informacji i osiągnij wyniki biznesowe.

Power Automate

Power Automate (wcześniej nazywany Microsoft Flow) jest usługą, która pomaga tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy pomiędzy ulubionymi aplikacjami, takimi jak Dynamics 365, Outlook, SharePoint, Social media accounts, itp. Bez przestojów, synchronizowanie plików, powiadomienia, zbieranie danych i wiele więcej. Znajomośćprogramowania nie jest wymagana. Wystarczy przeglądarka internetowa i adres e-mail.
Szablony
Power Automate.

Power Apps

Power Apps umożliwia programistom szybkie tworzenie niestandardowych aplikacji biznesowych w celu podłączenia danych biznesowych. Bez względu na to, gdzie jest przechowywana – albo na platformie bazowej (Common Data Service), albo w różnych internetowych i lokalowych źródłach danych (SharePoint, Excel, Microsoft 365 (Office 365), Dynamics 365, SQL Server itp.). Również, Power Apps provides an extensible platform. Co więcej, pozwala on profesjonalnym deweloperom na interakcję z danymi i metadanymi za pomocą kodu, stosowanie logiki biznesowej, tworzenie własnych łączników i integrację z danymi zewnętrznymi.

Power Virtual Agents

Power virtual Agents jest narzędziem, które pomaga w tworzeniu wydajnych chatbotów. Nie ma potrzeby angażowania programistów i pracowników zajmujących się danymi – wystarczy użyć interfejsu graficznego (bez kodu). Takie chatboty mogą być wdrażane w zasadzie wszędzie. Korzystnie, angażuj się w kontakty z klientami na stronie internetowej, Facebooku, Skype, Team, Slack, Asana itp.

Power BI

Dzięki Power BI, klienci tworzą semantyczne modele danych swoich firm bezpośrednio w plikach danych. Później są one wizualizowane w raportach i wykresach. Jest to zatem intuicyjne narzędzie z niekończącymi się możliwościami „krojenia” danych i wizualnego renderowania, a także z wglądem i przewidywaniami SI.

Dowiedz sięwięcej o Power BI.

Dlaczego GO ERP

Jako certyfikowany złoty partner firmy Microsoft, GO-ERP doświadczenie w pomaganiu naszym klientom w wykorzystywaniu platformy Microsoft Power Platform do ulepszania i rozszerzania funkcjonalności Dynamics 365. Razem możemy zmienić sposób, w jaki prowadzisz biznes. Skontaktuj się z nami, a nasz doświadczony specjalista chętnie podzieli się naszym doświadczeniem i przyspieszy transformację cyfrową Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Send us a message