Strona: Wdrożenia i modernizacje

Udane wdrożenia i modernizacje Dynamics 365, ponad 150 firm, ponad 20 krajów. Wykonane przez nasze zespoły specjalistów certyfikowanych przez Microsoft. Wierzymy, że docenią Państwo nasze profesjonalne usługi w konkurencyjnej cenie.

wdrożenia i modernizacje

Wiemy, jak zwiększyć wydajność i możliwości Dynamics 365 FO, aby sprostać najbardziej wymagającym środowiskom operacyjnym. Udane wdrożenie Dynamics 365 umożliwi Państwu wykorzystanie najnowszych trendów technologicznych. Przy jednoczesnej redukcji kosztów wdrożenia.

Skorzystaj z wydajnych narzędzi umożliwiających wdrożenia i modernizacje Dynamics 365

W odpowiedzi na zainteresowanie innowacyjnym systemem ERP Dynamics 365 FO, zaprojektowaliśmy idealnie dopasowane narzędzie G O-UPGRADE. Pomaga ono skrócić czas poświęcony na ponowne wprowadzenie modyfikacji o ok. 80%.

Efektywne zarządzanie projektem

Aby zapewnić szybkie i płynne wdrożenie projektu, stosujemy metodologię Microsoft Dynamics Sure Step. W połączeniu z technikami Agile i Waterfall zapewnia efektywne planowanie i odpowiednią alokację zasobów. Co więcej, gwarantuje to szczegółową kontrolę jakości i terminową realizację całego projektu mieszczącą się w założonym budżecie.

Zmaksymalizuj swój zwrot z inwestycji dzięki nowemu wdrożeniu Dynamics 365

Spełnij swoje określone potrzeby biznesowe dzięki dopasowanemu rozwiązaniu Dynamics 365

Wdrożenie systemu szybciej, w konkurencyjnej cenie. Skorzystaj ze wsparcia w postaci profesjonalnych usług

Skontaktuj się z nami